Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

Bendruomenė

Pradžia / Bendruomenė
  • Almina Šimkuvienė
      Almina Šimkuvienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

      a.simkuviene@salduve.lt

    • Antane Pikienė
        Antane Pikienėvokiečių kalbos mokytoja

        a.pikiene@salduve.lt

      • Artūras Gedminas
          Artūras Gedminasgeografijos vyresnysis mokytojas

          a.gedminas@salduve.lt

        • Arūnas Miknevičius
            Arūnas Miknevičiuskūno kultūros mokytojas metodininkas

            a.miknevicius@salduve.lt

          • Asta Cikanavičė
              Asta Cikanavičėgamta ir žmogus, biologijos, geografijos mokytoja

              a.cikanavice@salduve.lt

            • Asta Rimkuvienė
                Asta Rimkuvienėšokio mokytoja metodininkė

                a.rimkuviene@salduve.lt

              • Audronė Sindriūnienė
                  Audronė Sindriūnienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                  a.sindriuniene@salduve.lt

                • Birutė Simelienė
                    Birutė Simelienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                    b.simeliene@salduve.lt

                  • Daina Dambrauskienė
                      Daina Dambrauskienėdailės mokytoja metodininkė

                      d.dambrauskiene@salduve.lt

                    • Daiva Dijokienė
                        Daiva Dijokienėanglų kalbos mokytoja metodininkė

                        d.dijokiene@salduve.lt

                      • Daiva Jucevičienė
                          Daiva Jucevičienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                          d.juceviciene@salduve.lt

                        • Daiva Pigulevičiūtė
                            Daiva Pigulevičiūtėmatematikos vyresnioji mokytoja

                            d.piguleviciute@salduve.lt

                          • Daiva Rozgaitė-Udrienė
                              Daiva Rozgaitė-Udrienėtechnologijų mokytoja metodininkė

                              d.rozgaite-udriene@salduve.lt

                            • Deividas Baranauskas
                                Deividas Baranauskasistorijos mokytojas

                                d.baranauskas@salduve.lt

                              • Edita Adomavičienė
                                  Edita Adomavičienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                  e.adomaviciene@salduve.lt

                                • Edita Čėsnienė
                                    Edita Čėsnienėanglų kalbos vyresnioji mokytoja

                                    e.cesniene@salduve.lt

                                  • Edita Ševeliovienė
                                      Edita Ševeliovienė bibliotekos vedėja, vyresnioji socialinė pedagogė

                                      e.sevelioviene@salduve.lt

                                    • Genovaitė Reizgevičienė
                                        Genovaitė Reizgevičienėlietuvių kalbos mokytoja metodininkė

                                        g.reizgeviciene@salduve.lt

                                      • Gintarė Breivytė
                                          Gintarė Breivytėpriešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams pailgintos dienos grupės mokytoja

                                          g.breivyte@salduve.lt

                                        • Gražina Plungienė
                                            Gražina Plungienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                            g.plungiene@salduve.lt

                                          • Ilona Kelpšienė
                                              Ilona Kelpšienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                              i.kelpsiene@salduve.lt

                                            • Ina Poškuvienė
                                                Ina Poškuvienėlietuvių kalbos mokytoja

                                                i.poskuviene@salduve.lt

                                              • Inga Sapažinskienė
                                                  Inga Sapažinskienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                                  i.sapazinskiene@salduve.lt

                                                • Inga Songailienė
                                                    Inga Songailienėprofesinio orientavimo konsultantė

                                                    i.songailiene@salduve.lt

                                                  • Ingrida Žurauskė
                                                      Ingrida Žurauskėmatematikos mokytoja metodininkė

                                                      i.zurauske@salduve.lt

                                                    • Irena Andrijauskienė
                                                        Irena Andrijauskienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                        i.andrijauskiene@salduve.lt

                                                      • Irena Liutkevičienė
                                                          Irena Liutkevičienėtikybos vyresnioji mokytoja

                                                          i.liutkeviciene@salduve.lt

                                                        • Jolanta Jankauskienė
                                                            Jolanta Jankauskienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                            j.jankauskiene@salduve.lt

                                                          • Jovita Biliūnienė
                                                              Jovita Biliūnienėmokytoja

                                                              j.biliuniene@salduve.lt

                                                            • Jurga Andriulienė
                                                                Jurga Andriulienėmuzikos mokytoja metodininkė

                                                                j.andriuliene@salduve.lt

                                                              • Jurgita Girdvainienė
                                                                  Jurgita Girdvainienėtikybos vyresnioji mokytoja

                                                                  j.girdvainiene@salduve.lt

                                                                • Jurgita Leliūnienė
                                                                    Jurgita Leliūnienėinformacinių technologijų vyresnioji mokytoja

                                                                    j.leliuniene@salduve.lt

                                                                  • Justė Milašauskienė
                                                                      Justė MilašauskienėPUG mokytoja

                                                                      j.milasauskiene@salduve.lt

                                                                    • Kristina Adomaitiene
                                                                        Kristina Adomaitieneanglų kalbos vyresnioji mokytoja

                                                                        k.stonyte@salduve.lt

                                                                      • Laima Čmilienė
                                                                        Laima Čmilienėistorijos mokytoja metodininkė

                                                                        l.cmiliene@salduve.lt

                                                                      • Laima Paliulienė
                                                                          Laima Paliulienėkūno kultūros mokytoja metodininkė

                                                                          l.paliuliene@salduve.lt

                                                                        • Laima Tomėnienė
                                                                            Laima Tomėnienėspecialioji pedagogė ekspertė

                                                                            l.tomeniene@salduve.lt

                                                                          • Laura Gerulė
                                                                              Laura Gerulėvyresnioji socialinė pedagogė

                                                                              l.gerule@salduve.lt

                                                                            • Laurita Tugaudytė
                                                                                Laurita Tugaudytėneformaliojo ugdymo mokytoja- šokiai

                                                                                l.tugaudyte@salduve.lt

                                                                              • Marius Sketerskas
                                                                                  Marius Sketerskasneformaliojo ugdymo mokytojas

                                                                                  m.sketerskas@salduve.lt

                                                                                • Miglė Smailytė
                                                                                    Miglė Smailytėpsichologė, SEU (socialinių ir emocinių įgūdžių) mokytoja

                                                                                    m.smailyte@salduve.lt

                                                                                  • Nadežda Balaščenkova
                                                                                      Nadežda Balaščenkovarusų kalbos vyresnioji mokytoja, etikos mokytoja metodininkė

                                                                                      n.balascenkova@salduve.lt

                                                                                    • Neringa Juškevičiūtė
                                                                                        Neringa Juškevičiūtėbiologijos, chemijos mokytoja

                                                                                        n.juskeviciute@salduve.lt

                                                                                      • Nijolė Juškienė
                                                                                          Nijolė Juškienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                                                          n.juskiene@salduve.lt

                                                                                        • Raimundas Šedys
                                                                                            Raimundas Šedystechnologijų vyresnysis mokytojas

                                                                                            r.sedys@salduve.lt

                                                                                          • Rasa Nosienė
                                                                                            Rasa Nosienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                                                            r.nosiene@salduve.lt

                                                                                          • Rasma Turauskienė
                                                                                              Rasma Turauskienėfizikos mokytoja

                                                                                              r.turauskiene@salduve.lt

                                                                                            • Regina Domkienė
                                                                                                Regina Domkienėrusų kalbos vyresnioji mokytoja

                                                                                                r.domkiene@salduve.lt

                                                                                              • Rima Kriščiūnienė
                                                                                                  Rima Kriščiūnienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                                                                                  r.krisciuniene@salduve.lt

                                                                                                • Rosita Radavičienė
                                                                                                    Rosita Radavičienėlogopedė metodininkė

                                                                                                    r.radaviciene@salduve.lt

                                                                                                  • Sandra Bartkuvienė
                                                                                                      Sandra Bartkuvienėanglų kalbos mokytoja metodininkė

                                                                                                      s.bartkuviene@salduve.lt

                                                                                                    • Sandra Jonaitienė
                                                                                                        Sandra Jonaitienėneformaliojo ugdymo mokytoja

                                                                                                        s.jonaitiene@salduve.lt

                                                                                                      • Sigita Grikienė
                                                                                                          Sigita Grikienėlietuvių kalbos mokytoja metodininkė

                                                                                                          s.grikiene@salduve.lt

                                                                                                        • Tatjana Kukelkienė
                                                                                                            Tatjana Kukelkienėneformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja,  lietuvių kalbos mokytoja

                                                                                                            El.paštas t.kukelkiene@salduve.lt
                                                                                                            Tel.: +370 41  43 38 61

                                                                                                          • Vilma Klumbytė
                                                                                                              Vilma Klumbytėtikybos mokytoja

                                                                                                              v.klumbyte@salduve.lt


                                                                                                            Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2017-2018 m.m.


                                                                                                            Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2016-2017 m.m.


                                                                                                            Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2015-2016 m.m.


                                                                                                            Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2014-2015 m.m.


                                                                                                            Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2013-2014 m.m.


                                                                                                            Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2012-2013 m.m.

                                                                                                             2018-2019 m. m.

                                                                                                            PUG – Justė Milašauskienė

                                                                                                            1a  –  Birutė Simelienė
                                                                                                            1b – Inga Sapažinskienė
                                                                                                            1c – Nijolė Juškienė

                                                                                                            2a – Audronė Sindriūnienė
                                                                                                            2b – Rasa Nosienė
                                                                                                            2c – Edita Adomavičienė

                                                                                                            3a – Ilona Kelpšienė
                                                                                                            3b – Jolanta Jankauskienė
                                                                                                            3c – Irena Andrijauskienė

                                                                                                            4a – Gražina Plungienė
                                                                                                            4b – Rima Kriščiūnienė
                                                                                                            4c – Daiva Jucevičienė

                                                                                                            5a – Neringa Juškevičiūtė
                                                                                                            5b – Jurgita Girdvainienė
                                                                                                            5c – Ina Poškuvienė

                                                                                                            6a – Asta Cikanavičė
                                                                                                            6b – Almina Šimkuvienė
                                                                                                            6c – Sandra Bartkuvienė

                                                                                                            7a – Kristina Adomaitienė
                                                                                                            7b – Edita Čėsnienė
                                                                                                            7c – Nadežda Balščenkova

                                                                                                            8a – Sigita Grikienė
                                                                                                            8b – Daiva Dijokienė
                                                                                                            8c – Jurgita leliūnienė


                                                                                                            2017-2018 mokslo metai

                                                                                                            Mokytojų taryba -tai nuolat veikianti progimnazijos savivaldos institucija mokytojų  profesiniams ir bendriesiems ugdymo klausimams spręsti. Ją  sudaro progimnazijos direktorius, direktoriaus pavaduotojas ugdymui,  visi progimnazijoje dirbantys mokytojai, švietimo pagalbą teikiantys  specialistai, bibliotekininkas, kiti tiesiogiai ugdymo procese  dalyvaujantys asmenys.
                                                                                                             
                                                                                                            Mokinių taryba. Mokinių  savivaldos institucija inicijuoja ir padeda organizuoti progimnazijos  renginius, akcijas, vykdyti prevencines programas, teikia siūlymų dėl  mokymo organizavimo, vaikų neformaliojo švietimo programų plėtros,  socialinės veiklos, organizuoja savanorių judėjimą, dalyvauja  rengiant progimnazijos veiklą reglamentuojančius dokumentus,  svarsto progimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus, susitaria dėl  institucijos veiklos organizavimo, deleguoja narius į Progimnazijos  tarybą.
                                                                                                             


                                                                                                            Mokinių tarybos nariai:
                                                                                                            5 a klasė

                                                                                                            seniūnas

                                                                                                            Aivaras Domkus

                                                                                                            MT 1

                                                                                                            5 b klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Gerda Andriejaitytė

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Karolina Jaselskytė

                                                                                                            MT 4

                                                                                                            5 c klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Austėja Janulytė

                                                                                                            pavaduotojas

                                                                                                            Torinas Čiukna

                                                                                                            MT 5

                                                                                                            8a klasės seniūno pavaduotoja Gražvilė

                                                                                                            6 a klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Gabija Plungytė

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Gustė  Kriaučiūnaitė

                                                                                                            8a klasės seniūno pavaduotoja Gražvilė

                                                                                                            MT 8

                                                                                                            6 b klasė

                                                                                                            seniūnas

                                                                                                            Jokūbas Šimaitis

                                                                                                            pavaduotojas

                                                                                                            Titas Gervinskis

                                                                                                            MT 9

                                                                                                            MT 10

                                                                                                            6 c klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Raminta Kondratenko

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Skaistė Jakutytė

                                                                                                            7 a klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Viltė Kundrotaitė

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Gabija Bernotaitė

                                                                                                            MT 13

                                                                                                            7 b klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Gabija Kačinskaitė

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Rugilė Milišauskaitė

                                                                                                            7 c klasė

                                                                                                            seniūnas

                                                                                                            Kristupas Vaitkus

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Martyna Tarosaitė

                                                                                                            8a klasės seniūno pavaduotoja Gražvilė

                                                                                                            8 a klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Julija Stanelytė

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Gražvilė Kalužinaitė

                                                                                                            8a klasės seniūno pavaduotoja Gražvilė

                                                                                                            MT 20

                                                                                                            8 b klasė

                                                                                                            seniūnė

                                                                                                            Augustė Buišaitė

                                                                                                            pavaduotoja

                                                                                                            Ieva Beniušytė


                                                                                                            Progimnazijos taryba

                                                                                                            Progimnazijos taryba yra aukščiausioji progimnazijos savivaldos institucija. Progimnazijos taryba teikia progimnazijos mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam progimnazijos valdymui, padeda spręsti progimnazijai aktualius klausimus, atstovauti teisėtiems progimnazijos interesams.

                                                                                                            MOKYKLOS TARYBOS FUNKCIJOS:

                                                                                                            • Teikti siūlymus dėl progimnazijos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.
                                                                                                            • Pritarti progimnazijos strateginiam planui, metiniam progimnazijos veiklos planui, Nuostatams, progimnazijos darbo tvarkos taisyklėms, kitiems progimnazijos veiklą reglamentuojantiems dokumentams, teikiamiems progimnazijos direktoriaus.
                                                                                                            • Teikti siūlymus progimnazijos direktoriui dėl Nuostatų pakeitimo ar papildymo, progimnazijos vidaus struktūros tobulinimo.
                                                                                                            • Kolegialiai svarstyti progimnazijos lėšų naudojimo klausimus.
                                                                                                            • Išklausyti progimnazijos metines veiklos ataskaitas ir teikti siūlymus progimnazijos  direktoriui dėl progimnazijos veiklos tobulinimo.
                                                                                                            • Teikti siūlymus progimnazijos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai dėl progimnazijos materialinio aprūpinimo, veiklos tobulinimo.
                                                                                                            • Svarstyti mokytojų, mokinių ir tėvų (globėjų, rūpintojų) savivaldos institucijų ar progimnazijos bendruomenės narių iniciatyvas ir teikti siūlymus progimnazijos direktoriui.
                                                                                                            • Teikti siūlymus dėl progimnazijos darbo tobulinimo, saugių mokinių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymo, talkinti formuojant progimnazijos materialinius, finansinius ir intelektinius išteklius.
                                                                                                            • Svarstyti progimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus.

                                                                                                             Progimnazijos tarybos nariai:

                                                                                                            Asta Čepkauskienė, 5a ir 6b klasių mokinių mama;
                                                                                                            Jolanta Chlevickienė, 6a klasės mokinio mama;
                                                                                                            Rita Šukienė, 8a klasės mokinės mama;
                                                                                                            Simona Simonaitienė, 7c klasės mokinės mama;
                                                                                                            Aistė Bosienė, PUG ir 6b klasių mokinių mama;
                                                                                                            Sigita Grikienė, mokytoja;
                                                                                                            Jolanta Jankauskienė, mokytoja;
                                                                                                            Edita Čėsnienė, mokytoja;
                                                                                                            Ingrida Žurauskė, mokytoja;
                                                                                                            Birutė Klimašauskienė, direktoriaus pavaduotoja;
                                                                                                            Torinas Čiukna, 5c klasės mokinys;
                                                                                                            Jokūbas Šimaitis, 6b klasės mokinys;
                                                                                                            Titas Gervinskas, 6b klasės mokinys;
                                                                                                            Gabija Kačinskaitė, 7b klasės mokinė;
                                                                                                            Julija Stanelytė, 8a klasės mokinė.

                                                                                                            Ugdymo aprūpinimo skyrius

                                                                                                            Diana Povilaitienė – ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėja  (d.povilaitiene@salduve.lt), (8 41) 43 38 61
                                                                                                            Ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėjos pareigybės aprašymas 

                                                                                                            Gražina Markauskienė – vyr. buhalterė, (8 41) 437 553

                                                                                                            Sandra Jonaitienė – raštinės (archyvo) vedėja, (8 41) 43 38 61

                                                                                                            Judita Čepauskienė – valgyklos vedėja, (8 41) 437 553

                                                                                                            Darius Sirutavičius – inžinierius kompiuterininkas (d.sirutavicius@salduve.lt).
                                                                                                            Rima Valčiukienė – mokymo duomenų administratorė (r.valciukiene@salduve.lt). Pareigybės aprašymas.


                                                                                                            Kiti darbuotojai:

                                                                                                            Samanta Fartuškevičienė,
                                                                                                            Viktorija Brazlauskienė,
                                                                                                            Gražina Gedminienė,
                                                                                                            Juozas Jankantas,
                                                                                                            Daiva Latanauskienė,
                                                                                                            Aušra Norkutė,
                                                                                                            Audronė Ragauskienė,
                                                                                                            Irena Švedienė,
                                                                                                            Elvyra Savilionienė,
                                                                                                            Algimantas Timinskas,
                                                                                                            Danutė Timinskienė.