Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

Bendruomenė

Pradžia / Bendruomenė
  • Almina Šimkuvienė
      Almina Šimkuvienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

      a.simkuviene@salduve.lt

    • Antane Pikienė
        Antane Pikienėvokiečių kalbos mokytoja

        a.pikiene@salduve.lt

      • Artūras Gedminas
          Artūras Gedminasgeografijos vyresnysis mokytojas

          a.gedminas@salduve.lt

        • Arūnas Miknevičius
            Arūnas Miknevičiuskūno kultūros mokytojas metodininkas

            a.miknevicius@salduve.lt

          • Asta Cikanavičė
              Asta Cikanavičėgamta ir žmogus, biologijos, geografijos mokytoja

              a.cikanavice@salduve.lt

            • Asta Rimkuvienė
                Asta Rimkuvienėšokio mokytoja metodininkė

                a.rimkuviene@salduve.lt

              • Audronė Sindriūnienė
                  Audronė Sindriūnienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                  a.sindriuniene@salduve.lt

                • Birutė Simelienė
                    Birutė Simelienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                    b.simeliene@salduve.lt

                  • Daina Dambrauskienė
                      Daina Dambrauskienėdailės mokytoja metodininkė

                      d.dambrauskiene@salduve.lt

                    • Daiva Dijokienė
                        Daiva Dijokienėanglų kalbos mokytoja metodininkė

                        d.dijokiene@salduve.lt

                      • Daiva Jucevičienė
                          Daiva Jucevičienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                          d.juceviciene@salduve.lt

                        • Daiva Pigulevičiūtė
                            Daiva Pigulevičiūtėmatematikos vyresnioji mokytoja

                            d.piguleviciute@salduve.lt

                          • Daiva Rozgaitė-Udrienė
                              Daiva Rozgaitė-Udrienėtechnologijų mokytoja metodininkė

                              d.rozgaite-udriene@salduve.lt

                            • Deividas Baranauskas
                                Deividas Baranauskasistorijos mokytojas

                                d.baranauskas@salduve.lt

                              • Edita Adomavičienė
                                  Edita Adomavičienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                  e.adomaviciene@salduve.lt

                                • Edita Čėsnienė
                                    Edita Čėsnienėanglų kalbos vyresnioji mokytoja

                                    e.cesniene@salduve.lt

                                  • Edita Ševeliovienė
                                      Edita Ševeliovienė bibliotekos vedėja, vyresnioji socialinė pedagogė

                                      e.sevelioviene@salduve.lt

                                    • Genovaitė Reizgevičienė
                                        Genovaitė Reizgevičienėlietuvių kalbos mokytoja metodininkė

                                        g.reizgeviciene@salduve.lt

                                      • Gintaras Daukša
                                          Gintaras Daukšatechnologijų vyresnysis mokytojas

                                          g.dauksa@salduve.lt

                                        • Gintarė Breivytė
                                            Gintarė Breivytėpriešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams pailgintos dienos grupės mokytoja

                                            g.breivyte@salduve.lt

                                          • Gražina Plungienė
                                              Gražina Plungienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                              g.plungiene@salduve.lt

                                            • Ilona Kelpšienė
                                                Ilona Kelpšienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                i.kelpsiene@salduve.lt

                                              • Ina Poškuvienė
                                                  Ina Poškuvienėlietuvių kalbos mokytoja

                                                  i.poskuviene@salduve.lt

                                                • Indrė​ Pilipavičienė
                                                    Indrė​ Pilipavičienėmokytojo padėjėja

                                                    i.pilipaviciene@salduve.lt

                                                  • Inga Sapažinskienė
                                                      Inga Sapažinskienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                                      i.sapazinskiene@salduve.lt

                                                    • Inga Songailienė
                                                        Inga Songailienėprofesinio orientavimo konsultantė

                                                        i.songailiene@salduve.lt

                                                      • Ingrida Žurauskė
                                                          Ingrida Žurauskėmatematikos mokytoja metodininkė

                                                          i.zurauske@salduve.lt

                                                        • Irena Andrijauskienė
                                                            Irena Andrijauskienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                            i.andrijauskiene@salduve.lt

                                                          • Irena Liutkevičienė
                                                              Irena Liutkevičienėtikybos vyresnioji mokytoja

                                                              i.liutkeviciene@salduve.lt

                                                            • Jolanta Jankauskienė
                                                                Jolanta Jankauskienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                                j.jankauskiene@salduve.lt

                                                              • Jurga Andriulienė
                                                                  Jurga Andriulienėmuzikos mokytoja metodininkė

                                                                  j.andriuliene@salduve.lt

                                                                • Jurgita Girdvainienė
                                                                    Jurgita Girdvainienėtikybos vyresnioji mokytoja

                                                                    j.girdvainiene@salduve.lt

                                                                  • Jurgita Klastaitienė
                                                                      Jurgita Klastaitienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                                      j.klastaitiene@salduve.lt

                                                                    • Jurgita Leliūnienė
                                                                        Jurgita Leliūnienėinformacinių technologijų vyresnioji mokytoja

                                                                        j.leliuniene@salduve.lt

                                                                      • Justė Milašauskienė
                                                                          Justė MilašauskienėPUG mokytoja

                                                                          j.milasauskiene@salduve.lt

                                                                        • Kristina Adomaitiene
                                                                            Kristina Adomaitieneanglų kalbos vyresnioji mokytoja

                                                                            k.stonyte@salduve.lt

                                                                          • Laima Čmilienė
                                                                            Laima Čmilienėistorijos mokytoja metodininkė

                                                                            l.cmiliene@salduve.lt

                                                                          • Laima Paliulienė
                                                                              Laima Paliulienėkūno kultūros mokytoja metodininkė

                                                                              l.paliuliene@salduve.lt

                                                                            • Laima Tomėnienė
                                                                                Laima Tomėnienėspecialioji pedagogė ekspertė

                                                                                l.tomeniene@salduve.lt

                                                                              • Laura Gerulė
                                                                                  Laura Gerulėvyresnioji socialinė pedagogė

                                                                                  l.gerule@salduve.lt

                                                                                • Laurita Tugaudytė
                                                                                    Laurita Tugaudytėneformaliojo ugdymo mokytoja- šokiai

                                                                                    l.tugaudyte@salduve.lt

                                                                                  • Marius Sketerskas
                                                                                      Marius Sketerskasneformaliojo ugdymo mokytojas

                                                                                      m.sketerskas@salduve.lt

                                                                                    • Miglė Smailytė
                                                                                        Miglė Smailytėpsichologė, SEU (socialinių ir emocinių įgūdžių) mokytoja

                                                                                        m.smailyte@salduve.lt

                                                                                      • Nadežda Balaščenkova
                                                                                          Nadežda Balaščenkovarusų kalbos vyresnioji mokytoja, etikos mokytoja metodininkė

                                                                                          n.balascenkova@salduve.lt

                                                                                        • Neringa Juškevičiūtė
                                                                                            Neringa Juškevičiūtėbiologijos, chemijos mokytoja

                                                                                            n.juskeviciute@salduve.lt

                                                                                          • Nijolė Juškienė
                                                                                              Nijolė Juškienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                                                              n.juskiene@salduve.lt

                                                                                            • Rasma Turauskienė
                                                                                                Rasma Turauskienėfizikos mokytoja

                                                                                                r.turauskiene@salduve.lt

                                                                                              • Regina Domkienė
                                                                                                  Regina Domkienėrusų kalbos vyresnioji mokytoja

                                                                                                  r.domkiene@salduve.lt

                                                                                                • Rima Kriščiūnienė
                                                                                                    Rima Kriščiūnienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                                                                                    r.krisciuniene@salduve.lt

                                                                                                  • Rosita Radavičienė
                                                                                                      Rosita Radavičienėlogopedė metodininkė

                                                                                                      r.radaviciene@salduve.lt

                                                                                                    • Sandra Bartkuvienė
                                                                                                        Sandra Bartkuvienėanglų kalbos mokytoja metodininkė

                                                                                                        s.bartkuviene@salduve.lt

                                                                                                      • Sandra Jonaitienė
                                                                                                          Sandra Jonaitienėneformaliojo ugdymo mokytoja

                                                                                                          s.jonaitiene@salduve.lt

                                                                                                        • Sigita Grikienė
                                                                                                            Sigita Grikienėlietuvių kalbos mokytoja metodininkė

                                                                                                            s.grikiene@salduve.lt

                                                                                                          • Tatjana Kukelkienė
                                                                                                              Tatjana Kukelkienėneformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja,  lietuvių kalbos mokytoja

                                                                                                              El.paštas t.kukelkiene@salduve.lt
                                                                                                              Tel.: +370 41  43 38 61

                                                                                                            • Vilma Klumbytė
                                                                                                                Vilma Klumbytėtikybos mokytoja

                                                                                                                v.klumbyte@salduve.lt


                                                                                                              Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2017-2018 m.m.


                                                                                                              Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2016-2017 m.m.


                                                                                                              Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2015-2016 m.m.


                                                                                                              Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2014-2015 m.m.


                                                                                                              Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2013-2014 m.m.


                                                                                                              Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2012-2013 m.m.

                                                                                                               2018-2019 m. m.

                                                                                                              PUG – Justė Milašauskienė

                                                                                                              1a  –  Birutė Simelienė
                                                                                                              1b – Inga Sapažinskienė
                                                                                                              1c – Nijolė Juškienė

                                                                                                              2a – Audronė Sindriūnienė
                                                                                                              2b – Jurgita Klastinienė
                                                                                                              2c – Edita Adomavičienė

                                                                                                              3a – Ilona Kelpšienė
                                                                                                              3b – Jolanta Jankauskienė
                                                                                                              3c – Irena Andrijauskienė

                                                                                                              4a – Gražina Plungienė
                                                                                                              4b – Rima Kriščiūnienė
                                                                                                              4c – Daiva Jucevičienė

                                                                                                              5a – Neringa Juškevičiūtė
                                                                                                              5b – Jurgita Girdvainienė
                                                                                                              5c – Ina Poškuvienė

                                                                                                              6a – Asta Cikanavičė
                                                                                                              6b – Almina Šimkuvienė
                                                                                                              6c – Sandra Bartkuvienė

                                                                                                              7a – Kristina Adomaitienė
                                                                                                              7b – Edita Čėsnienė
                                                                                                              7c – Nadežda Balščenkova

                                                                                                              8a – Sigita Grikienė
                                                                                                              8b – Daiva Dijokienė
                                                                                                              8c – Jurgita leliūnienė


                                                                                                              Progimnazijos taryba

                                                                                                              Progimnazijos taryba yra aukščiausioji progimnazijos savivaldos institucija. Progimnazijos taryba teikia progimnazijos mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam progimnazijos valdymui, padeda spręsti progimnazijai aktualius klausimus, atstovauti teisėtiems progimnazijos interesams.

                                                                                                              MOKYKLOS TARYBOS FUNKCIJOS:
                                                                                                              – Teikti siūlymus dėl progimnazijos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.
                                                                                                              – Pritarti progimnazijos strateginiam planui, metiniam progimnazijos veiklos planui, Nuostatams, progimnazijos darbo tvarkos taisyklėms, kitiems progimnazijos veiklą reglamentuojantiems dokumentams, teikiamiems progimnazijos direktoriaus.
                                                                                                              – Teikti siūlymus progimnazijos direktoriui dėl Nuostatų pakeitimo ar papildymo, progimnazijos vidaus struktūros tobulinimo.
                                                                                                              – Kolegialiai svarstyti progimnazijos lėšų naudojimo klausimus.
                                                                                                              – Išklausyti progimnazijos metines veiklos ataskaitas ir teikti siūlymus progimnazijos  direktoriui dėl progimnazijos veiklos tobulinimo.
                                                                                                              – Teikti siūlymus progimnazijos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai dėl progimnazijos materialinio aprūpinimo, veiklos tobulinimo.
                                                                                                              – Svarstyti mokytojų, mokinių ir tėvų (globėjų, rūpintojų) savivaldos institucijų ar progimnazijos bendruomenės narių iniciatyvas ir teikti siūlymus progimnazijos direktoriui.
                                                                                                              – Teikti siūlymus dėl progimnazijos darbo tobulinimo, saugių mokinių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymo, talkinti formuojant progimnazijos materialinius, finansinius ir intelektinius išteklius.
                                                                                                              – Svarstyti progimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus.

                                                                                                               Progimnazijos tarybos nariai:
                                                                                                              Asta Čepkauskienė, 6a, 7b
                                                                                                              Jolanta Chlevickienė, 7a
                                                                                                              Renata Radzišauskienė, 2a
                                                                                                              Simona Simonaitienė, 1c, 8c
                                                                                                              Aistė Bosienė, 1b ir 7b
                                                                                                              Edita Čėsnienė
                                                                                                              Sigita Grikienė
                                                                                                              Jolanta Jankauskienė
                                                                                                              Inga Sapažinskienė
                                                                                                              Ingrida Žurauskė
                                                                                                              Torinas Čiukna, 6c
                                                                                                              Titas Gervinskis, 7b
                                                                                                              Jokūbas Šimaitis, 7b
                                                                                                              Raminta Bagavičiūtė, 8b
                                                                                                              Rugilė Milašauskaitė, 8b

                                                                                                              Mokytojų taryba -tai nuolat veikianti progimnazijos savivaldos institucija mokytojų  profesiniams ir bendriesiems ugdymo klausimams spręsti. Ją  sudaro progimnazijos direktorius, direktoriaus pavaduotojas ugdymui,  visi progimnazijoje dirbantys mokytojai, švietimo pagalbą teikiantys  specialistai, bibliotekininkas, kiti tiesiogiai ugdymo procese  dalyvaujantys asmenys. 


                                                                                                              Mokinių taryba. Mokinių  savivaldos institucija inicijuoja ir padeda organizuoti progimnazijos  renginius, akcijas, vykdyti prevencines programas, teikia siūlymų dėl  mokymo organizavimo, vaikų neformaliojo švietimo programų plėtros,  socialinės veiklos, organizuoja savanorių judėjimą, dalyvauja  rengiant progimnazijos veiklą reglamentuojančius dokumentus,  svarsto progimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus, susitaria dėl  institucijos veiklos organizavimo, deleguoja narius į Progimnazijos  tarybą.

                                                                                                              Kornelija Šiaulytė, 5a kl. seniūnė

                                                                                                              Kornelija Šiaulytė, 5a kl. seniūnė

                                                                                                              Armandas Keras, 5a kl. seniūnės pavaduotojas Armandas Keras, 5a kl. seniūnės pavaduotojas

                                                                                                               Dominykas Silius, 5b klasės seniūnas

                                                                                                              Dominykas Silius, 5b kl. seniūnas

                                                                                                              Saulė Šiaulytė, 5b kl. seniūno pavaduotoja

                                                                                                               Saulė Šiaulytė, 5b kl. seniūno pavaduotoja

                                                                                                              Viltė Vainauskaitė, 5c kl. seniūnė

                                                                                                              Viltė Vainauskaitė, 5c kl. seniūnė

                                                                                                              Nedas Buivydas, 5c kl. seniūnės pavaduotojas

                                                                                                              Nedas Buivydas, 5c kl. seniūnės pavaduotojas


                                                                                                              Austėja Patkauskaitė, 6a kl. seniūnė

                                                                                                              Austėja Patkauskaitė, 6a kl. seniūnė

                                                                                                              Aistė Čepkauskaitė, 6a kl. seniūnės pavaduotoja Aistė Čepkauskaitė, 6a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Karolina Jaselskytė, 6b kl. seniūnė

                                                                                                              Karolina Jaselskytė, 6b kl. seniūnė

                                                                                                              Neila Leistrumaitė, 6b kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Neila Leistrumaitė, 6b kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Torinas Čiukna, 6c kl. seniūnas

                                                                                                              Torinas Čiukna, 6c kl. seniūnas

                                                                                                              Meda Samė, 6c kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Meda Samė, 6c kl. seniūnės pavaduotoja


                                                                                                              Benita Šukytė, 7a kl. seniūnė

                                                                                                              Benita Šukytė, 7a kl. seniūnė

                                                                                                              Gustė Kriaučiūnaitė, 7a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Gustė Kriaučiūnaitė, 7a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Jokūbas Šimaitis, 7b kl. seniūnas

                                                                                                              Jokūbas Šimaitis, 7b kl. seniūnas

                                                                                                              Titas Gervinskis, 7b kl. seniūno pavaduotojas

                                                                                                              Titas Gervinskis, 7b kl. seniūno pavaduotojas

                                                                                                              Beata Trinkaitė, 7c kl. seniūnė

                                                                                                              Beata Trinkaitė, 7c kl. seniūnė

                                                                                                              Paulius Balčiūnas, 7c kl. seniūnės pavaduotojas

                                                                                                              Paulius Balčiūnas, 7c kl. seniūnės pavaduotojas


                                                                                                              Austėja Lingytė, 8a kl. seniūnė

                                                                                                              Austėja Lingytė, 8a kl. seniūnė

                                                                                                              Ineda Gaigalaitė, 8a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Ineda Gaigalaitė, 8a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Rugilė Milašauskaitė, 8b kl. seniūnė

                                                                                                              Rugilė Milašauskaitė, 8b kl. seniūnė

                                                                                                              Raminta Bagavičiūtė, 8b kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Raminta Bagavičiūtė, 8b kl.  seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Emilija Lileikytė, 8c kl. seniūnė

                                                                                                              Emilija Lileikytė, 8c kl. seniūnė

                                                                                                              Nomeda Tolytė, 8c kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Nomeda Tolytė, 8c kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                              Ugdymo aprūpinimo skyrius

                                                                                                              Diana Povilaitienė – ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėja  (d.povilaitiene@salduve.lt), (8 41) 43 38 61
                                                                                                              Ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėjos pareigybės aprašymas 

                                                                                                              Gražina Markauskienė – vyr. buhalterė, (8 41) 437 553

                                                                                                              Sandra Jonaitienė – raštinės (archyvo) vedėja, (8 41) 43 38 61

                                                                                                              Rasa Braslauskienė – valgyklos vedėja, (8 41) 437 553 (r.braslauskiene@salduve.lt)

                                                                                                              Darius Sirutavičius – inžinierius kompiuterininkas (d.sirutavicius@salduve.lt).
                                                                                                              Rima Valčiukienė – mokymo duomenų administratorė (r.valciukiene@salduve.lt). Pareigybės aprašymas.


                                                                                                              Kiti darbuotojai:

                                                                                                              Samanta Fartuškevičienė,
                                                                                                              Viktorija Brazlauskienė,
                                                                                                              Gražina Gedminienė,
                                                                                                              Juozas Jankantas,
                                                                                                              Daiva Latanauskienė,
                                                                                                              Aušra Norkutė,
                                                                                                              Audronė Ragauskienė,
                                                                                                              Irena Švedienė,
                                                                                                              Elvyra Savilionienė,
                                                                                                              Algimantas Timinskas,
                                                                                                              Danutė Timinskienė.