Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

Bendruomenė

Pradžia / Bendruomenė
Slide background
Saalduve 03
Saalduve 06
Saalduve 07
  • Almina Šimkuvienė
      Almina Šimkuvienėlietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

      a.simkuviene@salduve.lt

    • Antane Pikienė
        Antane Pikienėvokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

        a.pikiene@salduve.lt

      • Artūras Gedminas
          Artūras Gedminasgeografijos vyresnysis mokytojas

          a.gedminas@salduve.lt

        • Arūnas Miknevičius
            Arūnas Miknevičiuskūno kultūros mokytojas metodininkas

            a.miknevicius@salduve.lt

          • Asta Cikanavičė
              Asta Cikanavičėgamta ir žmogus, biologijos, geografijos mokytoja

              a.cikanavice@salduve.lt

            • Asta Rimkuvienė
                Asta Rimkuvienėšokio mokytoja metodininkė

                a.rimkuviene@salduve.lt

              • Audronė Sindriūnienė
                  Audronė Sindriūnienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                  a.sindriuniene@salduve.lt

                • Birutė Simelienė
                    Birutė Simelienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                    b.simeliene@salduve.lt

                  • Daina Dambrauskienė
                      Daina Dambrauskienėdailės mokytoja metodininkė

                      d.dambrauskiene@salduve.lt

                    • Daiva Jucevičienė
                        Daiva Jucevičienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                        d.juceviciene@salduve.lt

                      • Daiva Pigulevičiūtė
                          Daiva Pigulevičiūtėmatematikos vyresnioji mokytoja

                          d.piguleviciute@salduve.lt

                        • Daiva Rozgaitė-Udrienė
                            Daiva Rozgaitė-Udrienėtechnologijų mokytoja metodininkė

                            d.rozgaite-udriene@salduve.lt

                          • Deividas Baranauskas
                              Deividas Baranauskasistorijos mokytojas

                              d.baranauskas@salduve.lt

                            • Dominykas Matuzevičius
                                Dominykas Matuzevičiusneformaliojo ugdymo mokytojas

                                d.matuzevicius@salduve.lt

                              • Edita Adomavičienė
                                  Edita Adomavičienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                  e.adomaviciene@salduve.lt

                                • Edita Aleksandravičienė
                                    Edita Aleksandravičienėneformalaus ugdymo mokytoja

                                    e.aleksandraviciene@salduve.lt

                                  • Edita Čėsnienė
                                      Edita Čėsnienėanglų kalbos vyresnioji mokytoja

                                      e.cesniene@salduve.lt

                                    • Edita Ševeliovienė
                                        Edita Ševeliovienė bibliotekos vedėja, vyresnioji socialinė pedagogė

                                        e.sevelioviene@salduve.lt

                                      • Gintaras Daukša
                                          Gintaras Daukšatechnologijų vyresnysis mokytojas

                                          g.dauksa@salduve.lt

                                        • Gintarė Breivytė
                                            Gintarė Breivytėpriešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams pailgintos dienos grupės mokytoja

                                            g.breivyte@salduve.lt

                                          • Gražina Plungienė
                                              Gražina Plungienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                              g.plungiene@salduve.lt

                                            • Ina Poškuvienė
                                                Ina Poškuvienėlietuvių kalbos mokytoja

                                                i.poskuviene@salduve.lt

                                              • Indrė​ Pilipavičienė
                                                  Indrė​ Pilipavičienėmokytojo padėjėja

                                                  i.pilipaviciene@salduve.lt

                                                • Inga Sapažinskienė
                                                    Inga Sapažinskienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                                    i.sapazinskiene@salduve.lt

                                                  • Inga Songailienė
                                                      Inga Songailienėprofesinio orientavimo konsultantė

                                                      i.songailiene@salduve.lt

                                                    • Ingrida Žurauskė
                                                        Ingrida Žurauskėmatematikos mokytoja metodininkė

                                                        i.zurauske@salduve.lt

                                                      • Irena Andrijauskienė
                                                          Irena Andrijauskienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                          i.andrijauskiene@salduve.lt

                                                        • Irena Liutkevičienė
                                                            Irena Liutkevičienėtikybos vyresnioji mokytoja

                                                            i.liutkeviciene@salduve.lt

                                                          • Jolanta Jankauskienė
                                                              Jolanta Jankauskienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                              j.jankauskiene@salduve.lt

                                                            • Jurga Andriulienė
                                                                Jurga Andriulienėmuzikos mokytoja metodininkė

                                                                j.andriuliene@salduve.lt

                                                              • Jurgita Girdvainienė
                                                                  Jurgita Girdvainienėtikybos vyresnioji mokytoja

                                                                  j.girdvainiene@salduve.lt

                                                                • Jurgita Klastaitienė
                                                                    Jurgita Klastaitienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                                    j.klastaitiene@salduve.lt

                                                                  • Jurgita Leliūnienė
                                                                      Jurgita Leliūnienėinformacinių technologijų vyresnioji mokytoja

                                                                      j.leliuniene@salduve.lt

                                                                    • Kamilė Valiušytė
                                                                        Kamilė Valiušytėpradinių klasių mokytoja

                                                                        k.valiusyte@salduve.lt

                                                                      • Kristina Adomaitiene
                                                                          Kristina Adomaitieneanglų kalbos vyresnioji mokytoja

                                                                          k.stonyte@salduve.lt

                                                                        • Laima Čmilienė
                                                                          Laima Čmilienėistorijos mokytoja metodininkė

                                                                          l.cmiliene@salduve.lt

                                                                        • Laima Paliulienė
                                                                            Laima Paliulienėkūno kultūros mokytoja metodininkė

                                                                            l.paliuliene@salduve.lt

                                                                          • Laura Gerulė
                                                                              Laura Gerulėvyresnioji socialinė pedagogė

                                                                              l.gerule@salduve.lt

                                                                            • Marius Sketerskas
                                                                                Marius Sketerskasneformaliojo ugdymo mokytojas

                                                                                m.sketerskas@salduve.lt

                                                                              • Nadežda Balaščenkova
                                                                                  Nadežda Balaščenkovarusų kalbos vyresnioji mokytoja, etikos mokytoja metodininkė

                                                                                  n.balascenkova@salduve.lt

                                                                                • Neringa Juškevičiūtė
                                                                                    Neringa Juškevičiūtėformaliojo švietimo skyriaus vedėja, biologijos vyresnioji , chemijos mokytoja

                                                                                    n.juskeviciute@salduve.lt

                                                                                  • Nijolė Juškienė
                                                                                      Nijolė Juškienėpradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                                                      n.juskiene@salduve.lt

                                                                                    • Rasma Turauskienė
                                                                                        Rasma Turauskienėfizikos mokytoja

                                                                                        r.turauskiene@salduve.lt

                                                                                      • Regina Domkienė
                                                                                          Regina Domkienėrusų kalbos vyresnioji mokytoja

                                                                                          r.domkiene@salduve.lt

                                                                                        • Renata Lukošienė
                                                                                            Renata Lukošienėmokytojo padėjėja

                                                                                            r.lukosiene@salduve.lt

                                                                                          • Rima Kriščiūnienė
                                                                                              Rima Kriščiūnienėpradinių klasių vyresnioji mokytoja

                                                                                              r.krisciuniene@salduve.lt

                                                                                            • Rita Melienė
                                                                                                Rita Melienėvyresnioji specialioji pedagogė

                                                                                                r.meliene@salduve.lt

                                                                                              • Rosita Radavičienė
                                                                                                  Rosita Radavičienėlogopedė metodininkė

                                                                                                  r.radaviciene@salduve.lt

                                                                                                • Rosita Serpauskienė
                                                                                                    Rosita Serpauskienėistorijos mokytoja

                                                                                                    r.serpauskiene@salduve.lt

                                                                                                  • Sandra Bartkuvienė
                                                                                                      Sandra Bartkuvienėanglų kalbos mokytoja metodininkė

                                                                                                      s.bartkuviene@salduve.lt

                                                                                                    • Sandra Jonaitienė
                                                                                                        Sandra Jonaitienėneformaliojo ugdymo mokytoja

                                                                                                        s.jonaitiene@salduve.lt

                                                                                                      • Sigita Grikienė
                                                                                                          Sigita Grikienėlietuvių kalbos mokytoja metodininkė

                                                                                                          s.grikiene@salduve.lt

                                                                                                        • Tatjana Kukelkienė
                                                                                                            Tatjana Kukelkienėneformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja,  lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

                                                                                                            El.paštas t.kukelkiene@salduve.lt
                                                                                                            Tel.: +370 41  43 38 61

                                                                                                          • Urtė Vaigauskienė
                                                                                                              Urtė Vaigauskienėmokytojo padėjėja

                                                                                                              u.vaigauskiene@salduve.lt

                                                                                                            • Vestina Lapeikė
                                                                                                                Vestina Lapeikėpedagoginė darbuotoja

                                                                                                                v.lapeike@salduve.lt

                                                                                                                 

                                                                                                              • Vilma Klumbytė
                                                                                                                  Vilma Klumbytėtikybos mokytoja

                                                                                                                  v.klumbyte@salduve.lt


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2019-2020 m.m.


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2018-2019 m.m.


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2017-2018 m.m.


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2016-2017 m.m.


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2015-2016 m.m.


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2014-2015 m.m.


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2013-2014 m.m.


                                                                                                                Progimnazijos pedagogų kolektyvas 2012-2013 m.m.

                                                                                                                 2019-2020 m. m.

                                                                                                                PUG -Gintarė Breivytė

                                                                                                                1a  –  Rima Kriščiūnienė
                                                                                                                1b – Daiva Jucevičienė
                                                                                                                1c – Gražina Plungienė

                                                                                                                2a  –  Birutė Simelienė
                                                                                                                2b – Inga Sapažinskienė
                                                                                                                2c – Nijolė Juškienė

                                                                                                                3a – Audronė Sindriūnienė
                                                                                                                3b – Jurgita Klastinienė
                                                                                                                3c – Edita Adomavičienė

                                                                                                                4a – Kamilė Valiušytė
                                                                                                                4b – Jolanta Jankauskienė
                                                                                                                4c – Irena Andrijauskienė

                                                                                                                5a – Jurgita Leliūnienė
                                                                                                                5b – Daiva Pigulevičiūtė
                                                                                                                5c – Evelina Aksomaitienė

                                                                                                                6a – Neringa Juškevičiūtė
                                                                                                                6b – Jurgita Girdvainienė
                                                                                                                6c – Ina Poškuvienė

                                                                                                                7a – Asta Cikanavičė
                                                                                                                7b – Almina Šimkuvienė
                                                                                                                7c – Sandra Bartkuvienė

                                                                                                                8a – Kristina Adomaitienė
                                                                                                                8b – Edita Čėsnienė
                                                                                                                8c – Nadežda Balščenkova

                                                                                                                Progimnazijos taryba

                                                                                                                Progimnazijos taryba yra aukščiausioji progimnazijos savivaldos institucija. Progimnazijos taryba teikia progimnazijos mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam progimnazijos valdymui, padeda spręsti progimnazijai aktualius klausimus, atstovauti teisėtiems progimnazijos interesams.

                                                                                                                MOKYKLOS TARYBOS FUNKCIJOS:
                                                                                                                – Teikti siūlymus dėl progimnazijos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.
                                                                                                                – Pritarti progimnazijos strateginiam planui, metiniam progimnazijos veiklos planui, Nuostatams, progimnazijos darbo tvarkos taisyklėms, kitiems progimnazijos veiklą reglamentuojantiems dokumentams, teikiamiems progimnazijos direktoriaus.
                                                                                                                – Teikti siūlymus progimnazijos direktoriui dėl Nuostatų pakeitimo ar papildymo, progimnazijos vidaus struktūros tobulinimo.
                                                                                                                – Kolegialiai svarstyti progimnazijos lėšų naudojimo klausimus.
                                                                                                                – Išklausyti progimnazijos metines veiklos ataskaitas ir teikti siūlymus progimnazijos  direktoriui dėl progimnazijos veiklos tobulinimo.
                                                                                                                – Teikti siūlymus progimnazijos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai dėl progimnazijos materialinio aprūpinimo, veiklos tobulinimo.
                                                                                                                – Svarstyti mokytojų, mokinių ir tėvų (globėjų, rūpintojų) savivaldos institucijų ar progimnazijos bendruomenės narių iniciatyvas ir teikti siūlymus progimnazijos direktoriui.
                                                                                                                – Teikti siūlymus dėl progimnazijos darbo tobulinimo, saugių mokinių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymo, talkinti formuojant progimnazijos materialinius, finansinius ir intelektinius išteklius.
                                                                                                                – Svarstyti progimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus.

                                                                                                                 Progimnazijos tarybos nariai:
                                                                                                                Asta Čepkauskienė, 6a, 7b
                                                                                                                Jolanta Chlevickienė, 7a
                                                                                                                Renata Radzišauskienė, 2a
                                                                                                                Simona Simonaitienė, 1c, 8c
                                                                                                                Aistė Bosienė, 1b ir 7b
                                                                                                                Edita Čėsnienė
                                                                                                                Sigita Grikienė
                                                                                                                Jolanta Jankauskienė
                                                                                                                Inga Sapažinskienė
                                                                                                                Ingrida Žurauskė
                                                                                                                Torinas Čiukna, 6c
                                                                                                                Titas Gervinskis, 7b
                                                                                                                Jokūbas Šimaitis, 7b
                                                                                                                Raminta Bagavičiūtė, 8b
                                                                                                                Rugilė Milašauskaitė, 8b

                                                                                                                Mokytojų taryba -tai nuolat veikianti progimnazijos savivaldos institucija mokytojų  profesiniams ir bendriesiems ugdymo klausimams spręsti. Ją  sudaro progimnazijos direktorius, direktoriaus pavaduotojas ugdymui,  visi progimnazijoje dirbantys mokytojai, švietimo pagalbą teikiantys  specialistai, bibliotekininkas, kiti tiesiogiai ugdymo procese  dalyvaujantys asmenys. 


                                                                                                                Mokinių taryba. Mokinių  savivaldos institucija inicijuoja ir padeda organizuoti progimnazijos  renginius, akcijas, vykdyti prevencines programas, teikia siūlymų dėl  mokymo organizavimo, vaikų neformaliojo švietimo programų plėtros,  socialinės veiklos, organizuoja savanorių judėjimą, dalyvauja  rengiant progimnazijos veiklą reglamentuojančius dokumentus,  svarsto progimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus, susitaria dėl  institucijos veiklos organizavimo, deleguoja narius į Progimnazijos  tarybą.

                                                                                                                Kornelija Šiaulytė, 5a kl. seniūnė

                                                                                                                Kornelija Šiaulytė, 5a kl. seniūnė

                                                                                                                Armandas Keras, 5a kl. seniūnės pavaduotojas Armandas Keras, 5a kl. seniūnės pavaduotojas

                                                                                                                 Dominykas Silius, 5b klasės seniūnas

                                                                                                                Dominykas Silius, 5b kl. seniūnas

                                                                                                                Saulė Šiaulytė, 5b kl. seniūno pavaduotoja

                                                                                                                 Saulė Šiaulytė, 5b kl. seniūno pavaduotoja

                                                                                                                Viltė Vainauskaitė, 5c kl. seniūnė

                                                                                                                Viltė Vainauskaitė, 5c kl. seniūnė

                                                                                                                Nedas Buivydas, 5c kl. seniūnės pavaduotojas

                                                                                                                Nedas Buivydas, 5c kl. seniūnės pavaduotojas


                                                                                                                Austėja Patkauskaitė, 6a kl. seniūnė

                                                                                                                Austėja Patkauskaitė, 6a kl. seniūnė

                                                                                                                Aistė Čepkauskaitė, 6a kl. seniūnės pavaduotoja Aistė Čepkauskaitė, 6a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Karolina Jaselskytė, 6b kl. seniūnė

                                                                                                                Karolina Jaselskytė, 6b kl. seniūnė

                                                                                                                Neila Leistrumaitė, 6b kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Neila Leistrumaitė, 6b kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Torinas Čiukna, 6c kl. seniūnas

                                                                                                                Torinas Čiukna, 6c kl. seniūnas

                                                                                                                Meda Samė, 6c kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Meda Samė, 6c kl. seniūnės pavaduotoja


                                                                                                                Benita Šukytė, 7a kl. seniūnė

                                                                                                                Benita Šukytė, 7a kl. seniūnė

                                                                                                                Gustė Kriaučiūnaitė, 7a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Gustė Kriaučiūnaitė, 7a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Jokūbas Šimaitis, 7b kl. seniūnas

                                                                                                                Jokūbas Šimaitis, 7b kl. seniūnas

                                                                                                                Titas Gervinskis, 7b kl. seniūno pavaduotojas

                                                                                                                Titas Gervinskis, 7b kl. seniūno pavaduotojas

                                                                                                                Beata Trinkaitė, 7c kl. seniūnė

                                                                                                                Beata Trinkaitė, 7c kl. seniūnė

                                                                                                                Paulius Balčiūnas, 7c kl. seniūnės pavaduotojas

                                                                                                                Paulius Balčiūnas, 7c kl. seniūnės pavaduotojas


                                                                                                                Austėja Lingytė, 8a kl. seniūnė

                                                                                                                Austėja Lingytė, 8a kl. seniūnė

                                                                                                                Ineda Gaigalaitė, 8a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Ineda Gaigalaitė, 8a kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Rugilė Milašauskaitė, 8b kl. seniūnė

                                                                                                                Rugilė Milašauskaitė, 8b kl. seniūnė

                                                                                                                Raminta Bagavičiūtė, 8b kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Raminta Bagavičiūtė, 8b kl.  seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Emilija Lileikytė, 8c kl. seniūnė

                                                                                                                Emilija Lileikytė, 8c kl. seniūnė

                                                                                                                Nomeda Tolytė, 8c kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Nomeda Tolytė, 8c kl. seniūnės pavaduotoja

                                                                                                                Ugdymo aprūpinimo skyrius

                                                                                                                Diana Povilaitienė – ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėja  (d.povilaitiene@salduve.lt), (8 41) 43 38 61
                                                                                                                Ugdymo aprūpinimo skyriaus vedėjos pareigybės aprašymas 

                                                                                                                Gražina Markauskienė – vyr. buhalterė, (8 41) 437 553

                                                                                                                Sandra Jonaitienė – raštinės (archyvo) vedėja, (8 41) 43 38 61

                                                                                                                Rasa Braslauskienė – valgyklos vedėja, (8 41) 437 553 (r.braslauskiene@salduve.lt)

                                                                                                                Darius Sirutavičius – inžinierius kompiuterininkas (d.sirutavicius@salduve.lt).
                                                                                                                Rima Valčiukienė – mokymo duomenų administratorė (r.valciukiene@salduve.lt). Pareigybės aprašymas.


                                                                                                                Kiti darbuotojai:

                                                                                                                Samanta Fartuškevičienė,
                                                                                                                Teresė Bitytė,
                                                                                                                Vitalija Bilienė,
                                                                                                                Viktorija Brazlauskienė,
                                                                                                                Gražina Gedminienė,
                                                                                                                Juozas Jankantas,
                                                                                                                Daiva Latanauskienė,
                                                                                                                Irena Putvinskienė,
                                                                                                                Audronė Ragauskienė,
                                                                                                                Zita Remeikienė,
                                                                                                                Elvyra Savilionienė,
                                                                                                                Algimantas Timinskas,
                                                                                                                Danutė Timinskienė.

                                                                                                                NEĮGALIESIEMS