Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius
+370 674 56620
Raštinė
salduves@salduve.lt

Erasmus+ projekto „Our Health is Our Wealth“ dalyvių virtualaus mobilumo veiklos Portugalijoje

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2020-2021 m.m. / 2021-04 veiklos / Erasmus+ projekto „Our Health is Our Wealth“ dalyvių virtualaus mobilumo veiklos Portugalijoje

2021-04-30

Erasmus+ projekto „Our Health is Our Wealth“ dalyvių virtualaus mobilumo veiklos Portugalijoje

Balandžio 26-29 d. Salduvės progimnazijos mokiniai ir mokytojos dalyvavo Erasmus+ projekto „Our Health is Our Wealth“ virtualiose veiklose, kurias organizavo partneriai iš Portugalijos. Projekto tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, supažindinti juos su sveikos gyvensenos, mitybos principais.

Planuota kelionė į Portugaliją dėl pandemijos persikėlė į virtualią erdvę. Mokiniai pristatė savo komandas, dalyvavo virtualioje ekskursijoje, kurios metu renginio šeimininkai supažindino su savo mokykla.

Dalyviai turėjo puikią galimybę virtualiai aplankyti muziejų Centro de Interpretacao do Romanico ir, atsakinėdami į viktorinos klausimus, įtvirtinti savo žinias apie muziejų, susipažinti su Viduržemio jūros dietos paslaptimis bei pasigaminti Viduržemio jūros salotų.  Taip pat dalyvavo jogos užsiėmime, žaidė užsienio partnerių judriuosius žaidimus, praleido valandą lauke ieškodami gražiausio gamtos kampelio, atkreipė dėmesį į taršos problemas.

Svarbiausia, mokiniai turėjo galimybę bendrauti su savo bendraamžiais kitose šalyse, pažinti jų šalį ir kultūrą, dalintis patirtimi, išsakyti savo nuomonę.

NEĮGALIESIEMS