Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

eTwinning

Pradžia / eTwinning
Slide background
Saalduve 03
Saalduve 06
Saalduve 07

eTwinning projekto metu kuriamos knygelės

6a kl. mokiniai įgyvendino paskutinę šių mokslo metų eTwinning projekto užduotį. Šeštokai gamino knygutes apie augalus. Knygelėse mokiniai pateikė trijų skirtingų stilių (mokslinio, publicistinio ir meninio) tekstus, kuriuos iliustravo. Šiais darbais mokiniai pasidalins su mokiniais iš kitų projekte dalyvaujančių šalių (Rumunija, Turkija).
Mokytojos Ina ir Neringa

Projekto ,,The portrait of nature in literature and art“  balandžio-gegužės mėn. veiklos
Kol keliauti vieni pas kitus negalime, mokiniai bendradarbiauja eTwinning erdvėje. Balandis buvo paskelbtas augalų mėnesiu, kurio metu mokiniai kūrė eilėraščius lietuvių ir anglų kalbomis, iliustravo savo eiles. Gegužės mėnesį grožėjosi atgimstančia gamta, fotografavo besiskleidžiančius pirmuosius žiedus, kūrė citatas, apibūdinančias nuotraukas. Savo darbais taip pat dalinosi mokiniai iš Rumunijos ir Turkijos.
Visus darbus peržiūrėti galima čia: https://live.etwinning.net/projects/project/216885

Salduvės progimnazija parengė eTwinning projektą ,,The portrait of nature in literature and art“
Nuo kovo 1-osios Salduvės progimnazijoje startavo eTwinning projektas. Šiame projekte dalyvauja 6 kl. mokiniai. Projekto trukmė – 10 mėnesių. Į projektą įsitraukė mokyklos iš Rumunijos, Turkijos ir Šiaurės Makedonijos.  Visuminis – integracija pagrįstas ugdymas mokykloje yra vienas aktualiausių šiandienos švietimo sistemoje. Literatūra, gamta ir menas – kiekvienos šalies vertybės, kurias puoselėti turime pradėti dar mokykloje. Šiame projekte mokiniai gilinsis į savo šalies autorių literatūrą, kurs eilėraščius, fotografuos savo gamtos reiškinius, kurs iliustruotas knygas. Mokiniai susipažins su kitų šalių literatūra bei gamta, analizuos klimato kaitos padarinius.
Biologijos mokytoja Neringa, lietuvių kalbos mokytoja Ina, dailės mokytoja Daina
eTwinning projektas ,,Playing with shapes“
Salduvės progimnazijoje vykdomas eTwinning projektas ,,Playing with shapes“, kurio tikslas – tobulinti užsienio (anglų) kalbos kompetenciją (išmoks figūrų pavadinimus, gebės jas atskirti, įvardinti bei panadoti kuriant darbelius), ugdyti skaitmeninį raštingumą, bendravimą bei bendradarbiavimą dirbant grupėse su bendraamžiais bei su užsienio šalių partneriais, plėsti kultūrinį akiratį. Projekto trukmė – 5 mėnesiai, jame dalyvauja 2 klasių mokiniai. Į šį projektą įsitraukė 2 mokyklos iš Italijos, mokykla iš Rumunijos.
Mokytojos  E. Aksomaitienė, B.Simelienė, I. Sapažinskienė, N. Juškienė, S. Bartkuvienė, K. Adomaitienė
NEĮGALIESIEMS