Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius
+370 674 56620
Raštinė
salduves@salduve.lt

MoLIS rekomenduoja

2021-03-05
MoLIS rekomenduoja

Šventinė knygų klubo savaitė prabėgo ir skubame pasidalinti paskutinėmis mūsų narių rekomendacijomis. Pradinių klasių mokytoja Gražina Plungienė prisideda prie didžiosios daugumos mokytojų, kurios negali pamiršti antraisiais knygų klubo gyvavimo metais perskaityto K. Sabaliauskaitės kūrinio ,,Petro imperatorė“. Ir jau kovo mėn. skaitiniu pasirinko būtent antrąją dalį.

Lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Šiukšterienė rekomenduoja pasimėgauti alegoriniu, meistriškai sukonstruotu, taip pat jau šią savaitę rekomenduotu P. Claudel romanu ,,Brodekas“.

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Jankauskienė rekomenduoja Delia Owens kūrinį ,,Ten, kur gieda vėžiai“. Kūrinyje gvildenama žmogaus išlikimo tema. Ši knyga pateko į metų TOP 3 ir užėmė garbingą antrąją vietą.

Apie lietuvių kalbos mokytojos Inos Poškuvienės meilę R. Granausko kūrybai būtų galima parašyti atskirą straipsnį. Pamatę mokytojai priklausančia knygą ,,Rūkas virš slėnių“ nustebtumėte, nes ten pasilikęs vos vienas kitas nepabrauktas žodis. Mokytoja Ina šią knygą ne tik skaitė, tačiau atidžiai analizavo, studijavo, iš šios knygos gimė ir baigiamasis magistro darbas.

Biologijos mokytoja Neringa Juškevičiūtė visiems rekomenduoja dar šią savaitę neminėtą kūrinį, norvegų rašytojo Fredrik Bachman ,,Gyveno kartą Uvė“. Tai nepaprastai žavi knyga, kai tuo pačiu metu norisi ir verkti ir juoktis. Šis kūrinys apie aplink mus gyvenančius žmones, kurie, rodos, pilni keistenybių, bet iš arčiau pažiūrėjus, turtingomis sielomis, didelėmis širdimis. Ši knyga patiks ir moterims ir vyrams. Pagal šį kūrinį 2015 m. buvo pastatytas ir filmas, o juk sakoma, kad tik geros knygos virsta filmais. Abejojate? Penktadienio vakaro filmą jau turite!

MoLIS atsisveikina su jumis iki kitų metų!
MoLIS
NEĮGALIESIEMS