Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

Orientacinis žaidimas „Pažink Šiaulių miestą“

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2017-2018 m.m. / 2017-12 veiklos / Orientacinis žaidimas „Pažink Šiaulių miestą“

2017-12-07

Orientacinis žaidimas „Pažink Šiaulių miestą“

Gruodžio 7 d. Didždvario gimnazijoje vyko Vinco Kudirkos ir Salduvės progimnazijų organizuotas orientacinis žaidimas „Pažink Šiaulių miestą“. Žaidime dalyvavo 5-8 klasių mokinių komandos iš 5 miesto progimnazijų: Medelyno, Jovaro, Gegužių, Kudirkos ir Salduvės.
Netradicinė renginio forma – orientacinis žaidimas – pasirinktas neatsitiktinai: taip mokiniai ne tik pažino savo miestą, jį reprezentuojančias įmones ir organizacijas, bet ir tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ugdėsi kantrybę, pastabumą, kūrybingumą, orientaciją ir reakciją.
Gavę vokus su mįslėmis – įmonių pavadinimais – dalyviai ieškojo įmonių centrinėje miesto dalyje, o suradę – fotografavosi prie jų. Atlikusios šią užduotį ir grįžusios į gimnaziją, komandos kūrė trumpas vaizdines reklamas apie pasirinktas įmones, spėjo įmonių logotipus, atliko kitas užduotis.
Nors renginio metu lauke lietus maišėsi su šlapdriba, veiklą reflektavę žaidimo dalyviai teigė, kad, nepaisant blogo oro, buvo labai smagu bėgioti mieste, ieškoti įmonių, apie kurių egzistavimą ne visi žinojo, diskutuoti ir ieškoti kompromisų su komandos nariais.

NEĮGALIESIEMS