Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

Pirmoji eTwinning projekto „National Wealth: Customs and Traditions“ veikla

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2020-2021 m.m. / 2021-02 veiklos / Pirmoji eTwinning projekto „National Wealth: Customs and Traditions“ veikla

2021-01-11

Pirmoji eTwinning projekto „National Wealth: Customs and Traditions“ veikla

Nuo 2021 m. vasario progimnazijoje įgyvendinamas eTwinning projektas „National Wealth: Customs and Traditions“. Metus truksiančio projekto tikslas – ugdyti mokinių tautinę savimonę, skatinti domėtis bendruomenės ir tautos tradicijomis, puoselėti savo tautos ir krašto etnokultūrines tradicijas šeimoje, bendruomenėje, kūrybiškai pritaikyti savo etnokultūros žinias ir gebėjimus gyvenime. Bendradarbiaujant su partneriais iš Portugalijos ir Rumunijos bus gilinamasi į savo šalies kalendorinių švenčių tradicijas ir papročius, remiantis įgytomis žiniomis bus kuriamas tradicinių švenčių kalendorių.

Vasario 10 d. vyko pirmoji projekto veikla – organizuotos Užgavėnių kaukių dirbtuvėlės, kurių metu prisimintos Užgavėnių tradicijos, personažai, gamintos kaukės artėjančiai šventei. Dirbtuvėlėse dalyvavo ir žiemą iš kiemo išvyti ruošėsi gausus būrelis 1-8 klasių mokinių bei mokytojų.

Lietuvių k. mokytojos Sigita G., Jolanta Š., Almina Š., Ina P.

NEĮGALIESIEMS