Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

Salduviečiai dalyvavo projekte „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2017-2018 m.m. / 2017-12 veiklos / Salduviečiai dalyvavo projekte „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“

2017-12-06

Gruodžio 6 d. 7-8 klasių mokiniai. Tądien mūsų mokykloje lankėsi verslininkė, profesijų specialistai, profesijų mokytojai bei jų studentai iš Šiaulių profesinio rengimo centro, svečiai iš Vilniaus kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro (KPMPC). Renginio metu verslininkė pasakojo savo sėkmės istoriją, skatino mokinius siekti tikslų, surasti mėgiamas veiklas, veikti drąsiai bei ryžtingai.
Dalyviai, suskirstyti į tris grupes, keliavo susipažinti su trimis skirtingomis profesijomis, kurias galima įgyti Šiaulių profesinio rengimo centre: fotografo, sekretoriaus ir konditerio. Mokiniai ne tik sužinojo svarbiausius dalykus apie profesijas, jų atstovų darbo subtilybes, bet ir turėjo galimybę praktiškai su jomis susipažinti: gamino atvirutes, dekoravo kalėdinius sausainius, dalyvavo nuotaikingoje fotosesijoje.
Po profesijų pristatymų, pasistiprinę vaišėmis, visi mokiniai varžėsi „Protų mūšyje“, kuris buvo parengtas remiantis žiniomis, įgytomis profesijų pristatymo metu. Konkurso nugalėtojai – vienetukų komanda – laimėjo bilietus į kino teatrą. Nebuvo nuskriausti ir kiti dalyviai − visi gavo padėkos prizus bei pažymėjimus, patvirtinančius dalyvavimą šiame renginyje.
Dėkojame Vilniaus kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro ir Šiaulių profesinio rengimo centro komandoms už bendradarbiavimą ir tikimės, kad tokiais renginiais džiaugsimės dažniau.

NEĮGALIESIEMS