Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius, raštinė
(8 41) 437 553
Vyr. buhalteris
salduves@salduve.lt

Susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2020-2021 m.m. / 2020-12 veiklos / Susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI
2020 m  spalio 14-14 d. ir gruodžio 9 d.
Susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI
Š. m. spalio 14 – gruodžio 9 dienomis ZOOM platformoje vyko virtualus susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI, kurį organizavo Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių Medelyno ir Rasos progimnazijų profesinio orientavimo konsultantai, Monika Domeikienė ir Roman Šarpanov.
Projekte dalyvavo 14 Šiaulių miesto ir rajono progimnazijų, jų profesinio orientavimo konsultantai ir mokiniai. Projekte dalyvavo ir mūsų Salduvės progimnazija.
Šis susitikimų ciklas jaunimui buvo puiki galimybė patirti įvairių profesijų pažinimą, pabendrauti su jaunatviškais, kūrybiškais bei charizmatiškais profesijų atstovais, sužinoti ir išdrįsti paklausti įvairiausių klausimų apie profesijas, žmones ir jų gyvenimą.
Virtualų susitikimų ciklą jaunimui #NORIUBŪTI sudarė aštuoni susitikimai su įvairių profesijų atstovais. Mokiniai susipažino su fotografo profesija (pristatė BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centro mokytoja S. Umaraitė), aktoriaus profesija (pristatė Klaipėdos jaunimo teatro aktorė R. Latvėnaitė), mechanikos inžinieriaus (pristatė BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centro mokytoja S. Bukantaitė), video klipų kūrimo profesija (pristatė 7S Films įkūrėjas I. Skudrickas), projektų vadovo profesija (pristatė Šiaulių Povilo Višinskio bibliotekos projektų vadovas G. Jazdauskas), verslininko profesija (pristatė „Triušio kepyklėlės“ įkūrėja Edita Daukšienė), savanorystės galimybėmis užsienyje (pristatė Europos solidarumo savanoris iš Turkijos Gökhan Gül) ir mokymosi galimybėmis Prancūzijoje (pristatė Aristculture įkūrėja Prancūzijoje Giedrė Cibulskaitė-Veršinskienė).
Susitikimo ciklo #NORIUBŪTI uždaviniai buvo skatinti pažintinį suvokimą apie profesijas ir ugdyti iniciatyvią ir įvairialypę asmenybę.
Profesinio orientavimo konsultantė
Valentina Aužbikavičė
NEĮGALIESIEMS