Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius
+370 674 56620
Raštinė
salduves@salduve.lt

Vaikų knygos diena Salduvės progimnazijoje

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2018-2019 m.m. / 2019-04 veiklos / Vaikų knygos diena Salduvės progimnazijoje
2019-04-02
Vaikų knygos diena Salduvės progimnazijoje
 
Šįryt į mokyklą skubančius vaikus, jų tėvelius ir mokytojus pasitiko pasakų personažais pasipuošusios 5a klasės mergaitės. Išvydę Pepę Ilgakojinę, Raudonkepuraitę ar Kakę Makę, prisiminėme savo pirmąsias knygas, kurių dėka pradėjome nuostabią kelionę po knygų pasaulį.
 
Pirmokams apie šiandien minimą Tarptautinę vaikų knygos dieną papasakojo 5 kl. mokinės Brigita, Emilija, Saulė, Elinga, Kamilė. Aplankiusios savo pirmąsias mokytojas ir jų ugdytinius, mergaitės skaitė mažiesiems mokinukams knygą „Laimė yra lapė “. Išklausę pasakos vaikai kalbėjosi apie tai, kada jaučiasi laimingi, lipdė savo laimės simbolius. Penktokės pasakojo, kad pirmokai pasakos klausėsi labai įdėmiai, aktyviai įsitraukė į diskusiją apie laimę, o kalbėdami apie tai, kas jiems yra laimė, minėjo savo augintinius ir saldumynus.
 
Sveikindami su vaikų knygos diena linkime neužmiršti, kad „skaitantis žmogus – tiek vaikas, tiek suaugėlis – jau savaime kur kas įdomesnis už tą, kuris bodisi paimti į rankas knygą, kuris, amžinai skubėdamas, neturi kada prisėsti ir nespėja daug ko pastebėti.“
 
Lietuvių kalbos mokytoja I. Poškuvienė
NEĮGALIESIEMS