Salduvės progimnazija
K. Kalinausko g. 19,
Šiauliai LT 76281
Tel. (8 41) 433 861
Direktorius
+370 674 56620
Raštinė
salduves@salduve.lt

Virtuali kelionė į Portugaliją

Pradžia / Nuotraukų galerija / 2020-2021 m.m. / 2021-04 veiklos / Virtuali kelionė į Portugaliją
2021-04-26
Virtuali kelionė į Portugaliją
Salduvės progimnazija trečius metus dalyvauja Erasmus+ programos projekte „Sveikata mūsų turtas“. Projekto tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, supažindinti su sveikos gyvensenos, mitybos principais.
Nepaisant pandemijos, visos suplanuotos projekto veiklos sėkmingai įgyvendinamos, tačiau mobilumo vizitai gali vykti tik nuotoliniu būdu. Vietoj kelionės į Portugaliją, šiandien dešimt mokinių kartu su mokytojomis Edita ir Živile dalyvavo pirmajame virtualiame susitikime. Susitikimai vyks balandžio 26-29 dienomis. Dalyvauja mokiniai ir mokytojai iš Portugalijos, Lenkijos, Italijos, Ispanijos, Airijos ir Lietuvos.
Pirmą dieną, mokiniai pristatė savo komandas ir mokyklas, turėjo galimybę stebėti virtualią ekskursiją, kurios metu renginio šeimininkai, mokiniai ir mokytojai iš Portugalijos, supažindino su savo mokykla.
Visi dalyviai turėjo puikią galimybę virtualiai aplankyti muziejų Centro de Interpretacao do Romanico ir atsakinėdami į viktorinos klausimus įtvirtinti savo žinias apie muziejų.
Linkime dalyviams sėkmės ir naujų įspūdžių!
Projektų koordinatorė Lina
NEĮGALIESIEMS