eTwinning projektas ,,Playing with Shapes“

2021-04-19

Balandžio 19 dieną vyko eTwinning projekto ,,Playing with Shapes“ partnerių mokyklų iš šiaurės ir pietų Italijos, Rumunijos ir Lietuvos susitikimas. Susitikimo metu mokiniai dainavo dainelę apie figūras, atliko bendrą darbą, kuriame surašė figūrų pavadinimus gimtąją ir anglų kalba, o taip pat patys užsirašė iškirptos figūros pavadinimą italų, rumunų, lietuvių ir anglų kalbomis. Susitikimo pabaigoje visų šalių mokiniai dainavo bendrą dainą apie draugystę. Gera turėti bendraminčių ir draugų Europoje!

Mokytojos Birutė, Inga, Nijolė, Kristina ir Evelina


2020 m. gruodžio mėn. projekto veiklos

3 klasių mokiniai užbaigė eTwinning projektą ,,Playing with Shapes“. Šįkart mokiniai susipažino su lietuviškojo šiuolaikinio meno atstovais ir bandė sukurti jų darbų reprodukcijas. 3a klasės mokiniai peržiūrėjo Antano – Virginijaus Krištopaičio paveikslus ir kūrė ,,Rudens fakelo“ reprodukciją, 3c klasės mokiniai gilinosi į lietuvių išeivijos atstovės Ingrydos Suokaitės kūrybos ypatumus ir panaudodami jos darbuose sutinkamą geometrizuotą techniką, kūrė darbus, o 3b klasė visus pakvietė į virtualią parodą šiuolaikinio meno galerijoje, kurioje eksponavo iš geometrinių figūrų sukurtus darbus.

Nuoširdžiai dėkoju pradinių klasių mokytojoms B. Simelienei, I. Sapažinskienei ir N. Juškienei už bendradarbiavimą!

Mokytoja E. Aksomaitienė


2020 m. spalio mėn. projekto veiklos

Trečių klasių mokiniai, padedami mokytojų Birutės Simelienės, Ingos Sapažinskienės ir Nijolės Juškienės, tęsia eTwinning projekto ,,Playing with Shapes“ veiklas. Šįkart mokiniai susipažino su projekto partnerių iš Italijos bei Rumunijos vėliavomis bei jų spalvomis. Panaudodami įvairių spalvų figūras mokiniai sukūrė puikių darbų. Pasidžiaukime!

Mokytoja E. Aksomaitienė


2020 m. kovo mėn. projekto veiklos

eTwinning projektui ,,Playing with Shapes“ įsibėgėjant, jame dalyvaujantys 2a, 2b, 2c klasių mokiniai kūrybingai panaudoja geometrines figūras savo darbuose. Juose vaizduojami ir įvairiausi žaislai, ir daiktai, ir netgi atgyja gyvūnai. Už pagalbą dėkojame mokytojoms Birutei Simelienei, Ingai Sapažinskienei ir Nijolei Juškienei.

Mokytoja E. Aksomaitienė


2020 m. vasario mėn. projekto veiklos

Koks gi projektas be savo logotipo? Kvadratas. Apskritimas. Trikampis. Stačiakampis. Kiekviena mokykla kūrė logotipo dalį ir rinko patį tinkamiausią. 2a, 2b, 2c klasių mokinių pagrindinė figūra – apskritimas. Mokiniai balsavo už Ievos Drigotaitės apskritimą. Jis yra projekto ,,Playing with Shapes“ dalis. Džiaugiamės Ievos darbu!

Mokytoja E. Aksomaitienė


2020 m. sausio mėn. projekto ,,Paying with shapes“ veiklos

Mokykloje pradedamas įgyvendinti eTwinning projektas ,,Playing with Shapes“. 2a, 2b, 2c klasių mokiniai susipažino su projekto partnerių šalimis Italija ir Rumunija žiūrėdami trumpus video apie šalis. Patys mokiniai nusifilmavo sveikinime, kuriame prisistatė, pasakė savo vardą, amžių, įvardino mėgstamiausią spalvą bei pademonstravo savo kūrybingumą – iš figūrų sukurtus darbus.

Mokytoja E. Aksomaitienė


eTwinning projektas ,,Playing with shapes“

Salduvės progimnazijoje vykdomas eTwinning projektas ,,Playing with shapes“, kurio tikslas – tobulinti užsienio (anglų) kalbos kompetenciją (išmoks figūrų pavadinimus, gebės jas atskirti, įvardinti bei panadoti kuriant darbelius), ugdyti skaitmeninį raštingumą, bendravimą bei bendradarbiavimą dirbant grupėse su bendraamžiais bei su užsienio šalių partneriais, plėsti kultūrinį akiratį. Projekto trukmė – 5 mėnesiai, jame dalyvauja 2 klasių mokiniai. Į šį projektą įsitraukė 2 mokyklos iš Italijos, mokykla iš Rumunijos.

Mokytojos  E. Aksomaitienė, B.Simelienė, I. Sapažinskienė, N. Juškienė, S. Bartkuvienė, K. Adomaitienė

eTwinning projekto registracijos patvirtinimas

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.50 – 10.35
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.55 – 15.40