1. |
Edita Adomavičienė |
Teksto skaitymo ir suvokimo įgūdžių stiprinimas |
2 |
1 |
26 |
|
|
6 pam. |
|
|
2. |
Audronė Sindriūnienė |
Teksto skaitymo ir suvokimo įgūdžių stiprinimas |
2 |
1 |
29 |
|
|
6 pam. |
|
|
3. |
Indrė Pilipavičienė |
Teksto skaitymo ir suvokimo įgūdžių stiprinimas |
2 |
1 |
23 |
|
|
6 pam. |
|
|
4. |
Irena Andrijauskienė |
Matematikos įgūdžių stiprinimo programa |
3 |
1 |
19 |
|
|
|
|
4 pam. |
5. |
Kamilė Valiušytė |
Matematikos įgūdžių stiprinimo programa |
3 |
1 |
21 |
|
|
6 pam. |
|
|
6. |
Jolanta Jankauskienė |
Matematikos įgūdžių stiprinimo programa |
3 |
1 |
24 |
|
5 pam. |
|
|
|
7. |
Rima Kriščiūnienė |
2-4 klasių konsultavimas |
2–4 |
1 |
13 |
|
6 pam. |
|
|
|
8. |
Daiva Jucevičienė |
2-4 klasių konsultavimas |
2–4 |
1 |
11 |
|
|
|
6 pam. |
|
9. |
Gražina Plungienė |
2-4 klasių konsultavimas |
2–4 |
1 |
17 |
|
|
|
6 pam. |
|
|
10. |
Tatjana Kukelkienė |
Lietuvių kalbos konsultavimas |
5–8 |
2 |
36 |
|
7 pam. |
|
8 pam. |
|
11. |
Ina Poškuvienė |
Lietuvių kalbos konsultavimas |
5 |
1 |
35 |
7 pam. |
|
|
|
|
12. |
Jolanta Šiukšterienė |
Lietuvių kalbos konsultavimas |
6–7 |
1 |
44 |
8 pam. |
|
|
|
|
Jolanta Šiukšterienė |
Tiriamoji veikla: asmeninio projekto rengimas (NDRC) |
7 |
1 |
32 |
|
|
|
8 pam. |
|
13. |
Ingrida Žurauskė |
Matematikos konsultavimas |
5–8 |
2 |
35 |
|
7-8 pam. |
|
|
|
14. |
Daiva Pigulevičiūtė |
Matematikos konsultavimas |
5–8 |
1 |
32 |
7 pam. |
|
|
|
|
Daiva Pigulevičiūtė |
Tiriamoji veikla: asmeninio projekto rengimas (NDRC) |
7 |
1 |
32 |
|
|
|
7 pam. |
|
15. |
Regina Domkienė |
Rusų kalbos konsultavimas |
6–8 |
1 |
33 |
|
|
|
8 pam. |
|
16. |
Nadežda Balaščenkova |
Rusų kalbos konsultavimas |
6–8 |
1 |
30 |
|
|
|
8 pam. |
|
17. |
Edita Čėsnienė |
Anglų kalbos konsultavimas |
5–8 |
1 |
33 |
|
|
|
7 pam. |
|
Edita Čėsnienė |
Tiriamoji veikla: asmeninio projekto rengimas (NDRC |
7 |
1 |
32 |
|
7 pam. |
|
|
|
18. |
Živilė Kovėraitė |
Anglų kalbos konsultavimas |
5–8 |
1 |
34 |
|
|
|
8 pam. |
|
Živilė Kovėraitė |
Tiriamoji veikla: asmeninio projekto rengimas (NDRC) |
7 |
1 |
32 |
|
8 pam. |
|
|
|
19. |
Kristina Adomaitienė |
Anglų kalbos konsultavimas |
5–8 |
1 |
21 |
7 pam. |
|
|
|
|
20. |
Evelina Aksomaitienė |
Anglų kalbos konsultavimas |
5–8 |
1 |
18a |
8 pam. |
|
|
|
|
21. |
Antanė Pikienė |
Vokiečių kalbos konsultavimas |
5–8 |
1 |
30 |
8 pam. |
|
|
|
|
22. |
Virginija Valančiauskienė |
Gamtos mokslų konsultavimas |
5–8 |
1 |
38 |
|
8 pam. |
|
|
|
23. |
Artūras Gedminas |
Geografijos konsultavimas, tiriamoji veikla: asmeninio projekto rengimas (NDRC) |
6–8 |
1 |
37 |
|
|
|
|
7 pam. |
24. |
Rasma Turauskienė |
Fizikos, chemijos konsultavimas |
7–8 |
1 |
28 |
|
8 pam. |
|
|
|
25. |
Rimvydas Kojis |
Istorijos konsultavimas |
6–7 |
1 |
37 |
|
7 pam. |
|
|
|
26. |
Jurgita Girdvainienė |
Tiriamoji veikla: asmeninio projekto rengimas (NDRC) |
6 |
1 |
32 |
8 pam. |
|
|
|
|
27. |
Jurgita Leliūnienė |
Tiriamoji veikla: asmeninio projekto rengimas (NDRC) |
6 |
1 |
41 |
8 pam. |
|
|
|
|