eTwinning projektas „Ecological Creativity“

2021-06-21

Gegužės – birželio mėnesiais trečiokai atliko paskutines projekto veiklas. Įvyko virtualus susitikimas su projekto partneriais iš Lenkijos ir Serbijos. Projektavome ir gaminome nuostabų Eco žaidimų aikštelės maketą. Važiavome į Mūšos Tyrelio pažintinį taką ir jį pristatėme savo partneriams. Keliavome į Šiaulių Botanikos sodą, projektą užbaigdami edukacija „Augalų detektyvai“. Taip pat pildėme apklausas, vertinome veiklas ir jau pradėjome galvoti, ką įdomaus galėtumėme nuveikti kitąmet.

Mokytojos Evelina ir Inga


2021-06-11

Edukacija Botanikos sode

Birželio 11 dieną 3b klasės mokiniai keliavo į Botanikos sodą, kur tęsė pažintį su nuostabiu augalų pasauliu ir kartu baigė eTwinning projekto ,,Ecological Creativity” veiklas. Nepabūgę lietaus, mokiniai, suskirstyti į komandas, aktyviai įsitraukė į augalų detektyvo vaidmenį, kur šifruotų nuorodų pagalba mokėsi ne tik pažinti, bet ir surasti pradingusius augalus. Nuostabi patirtis!

Mokytojos Inga ir Evelina


2021-05-28

eTwinning projekto ,,Ecological Creativity” partnerių susitikimas

Kaip gera, kad tuos, su kuriais dirbai visą šį pusmetį, gali pamatyti gyvai! Gegužės 28 dieną įvyko virtualus eTwinning projekto ,,Ecological Creativity” partnerių iš Lenkijos, Serbijos ir Lietuvos susitikimas. Bendravome angliškai, kūrėme vasaros pievą, dainavome ir šokome. Puikios emocijos!

Mokytojos Inga ir Evelina


2021-05-03

eTwinning projektas „Ecological Creativity“

Projekte dalyvaujantys trečiokai balandį gavo filmuotą Serbijos mokinių užduotį – pagaminti lėlę iš plastikinių buteliukų. Lėles gamino bendradarbiaudami su draugu. Tiek kūrybinis procesas, tiek rezultatas parodė, kad ne tik parduotuvėje perkami žaislai gali suteikti daug džiaugsmo. Kartu su projekto partneriais aptarė pastebimas didžiausias ekologines problemas, anglų kalba kūrė komiksus apie elektros ir vandens perteklinį naudojimą.

Balandžio 22 dieną, švęsdami Žemės dieną, vaikščiojo, skaičiavo nueitus atstumus ir fotografavo pavasarėjančią gamtą. Trečiokų dovana Žemei – talka Salduvės parke.

Mokytojos Inga ir Evelina


2021-04-06

eTwinning projektas „Ecological Creativity“

Kovo mėnesį tęsėsi tarptautinio eTwinning projekto „Ecological Creativity“ veiklos.  3b klasės mokiniai paruošė kūrybinę užduotį projekto partneriams iš Lenkijos ir Serbijos, mokė draugus pagaminti vabzdį iš kiaušinių dėkliukų. Vėliau ant palangių augino ekologiškas daržoves, iš jų gamino įvairius patiekalus.

Projekto metu nuolat dalinamasi grįžtamuoju ryšiu su partneriais, todėl šį mėnesį buvo labai smagu rašyti popierinius laiškus ir juos gauti. Atlikdami projekto veiklas mokiniai tobulino anglų kalbos skaitymo, rašymo ir kalbėjimo įgūdžius.

Mokytojos Evelina ir Inga


2021-02-26

eTwinning projektas „Ecological Creativity”

Vasario mėnesį trečiokai tęsė tarptautinio eTwinning projekto „Ecological Creativity” veiklas. Su projekto partneriais iš Lenkijos ir Serbijos gamino lesyklėles iš antrinių žaliavų, kartu kūrė piešinių knygą apie metų laikus, mokėsi angliškus antrinių žaliavų pavadinimus ir šiukšlių rūšiavimo taisykles. Mėnesio pabaigoje gavo filmuotą užduotį iš Lenkijos moksleivių – pagaminti žibintą.

Mokytojos Inga ir Evelina


2021-01-12

eTwinning projektas „Ecological Creativity”

Sausio mėnesį 3 b klasės mokiniai pradėjo vykdyti  tarptautinio eTwinning projekto „Ecological Creativity” veiklas. Pirmojo susitikimo metu mokiniai stebėjo abiejų šalių ir mokyklų pristatymus, dėliojo interaktyvias dėliones, diskutavo apie besaikį vartojimą bei daiktų „prikėlimą“ antram gyvenimui. Kartu su bendraamžiais iš Lenkijos (Torunės) trečiokai projekto metu gilinsis į atsakingo vartojimo idėją, iš nereikalingų medžiagų ir atliekų kurs žaislus, tobulins savo anglų kalbos gebėjimus. Su projekto veiklomis supažindinti ir klasės mokinių tėvai.

Mokytojos Evelina ir Inga

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.50 – 10.35
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.55 – 15.40