eTwinning projektas ,,The portrait of nature in literature and art“

2021-01-04

eTwinning projektas ,,The portrait of nature in literature and art“

Gruodžio mėnesį baigėsi 10 mėnesių trukęs eTwinning projektas ,,The portrait of nature in literature and art“, kuriame dalyvavo 7 kl. mokiniai. Dalyviai gilinosi į savo ir kitų šalių autorių literatūrą, domėjosi gamtos reiškiniais, piešė, rašė tekstus, fotografavo gamtą. Projektas baigtas šventine veikla – mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus ir atvirukus projekto partneriams.

Mokytojos Vilma, Neringa, Ina


Nykstančios rūšys (lapkričio mėn. veikla)

Projekto veiklų metu analizuota Lietuvos raudonoji knyga. Mokiniai susipažino su nykstančiais gyvūnais, aiškinosi nykimo priežastis, ieškojo būdų, kaip visuomenė galėtų prisidėti siekdama išsaugoti šis rūšis.

Biologijos mokytoja Neringa


Projekte analizuojama klimato kaita (rugsėjo-spalio mėn. veikla)

eTwinning projekte dalyvavę mokiniai analizavo klimato kaitos pokyčius. Mokiniai ieškojo informacijos apie klimatą, kuris vyravo prieš 20-30 metų. Išskyrė labiausiai paveiktą metų laiką, prognozavo, kaip metų laikai pasikeis po dar 30 metų. Savo mintis iliustravo piešiniuose.

Mokytojos Neringa ir Ina


eTwinning projekto metu kuriamos knygelės

6a kl. mokiniai įgyvendino paskutinę šių mokslo metų eTwinning projekto užduotį. Šeštokai gamino knygutes apie augalus. Knygelėse mokiniai pateikė trijų skirtingų stilių (mokslinio, publicistinio ir meninio) tekstus, kuriuos iliustravo. Šiais darbais mokiniai pasidalins su mokiniais iš kitų projekte dalyvaujančių šalių (Rumunija, Turkija).

Mokytojos Ina ir Neringa


Projekto ,,The portrait of nature in literature and art“  balandžio-gegužės mėn. veiklos

Kol keliauti vieni pas kitus negalime, mokiniai bendradarbiauja eTwinning erdvėje. Balandis buvo paskelbtas augalų mėnesiu, kurio metu mokiniai kūrė eilėraščius lietuvių ir anglų kalbomis, iliustravo savo eiles. Gegužės mėnesį grožėjosi atgimstančia gamta, fotografavo besiskleidžiančius pirmuosius žiedus, kūrė citatas, apibūdinančias nuotraukas. Savo darbais taip pat dalinosi mokiniai iš Rumunijos ir Turkijos.

Visus darbus peržiūrėti galima čia: https://live.etwinning.net/projects/project/216885


Salduvės progimnazija parengė eTwinning projektą ,,The portrait of nature in literature and art“

Nuo kovo 1-osios Salduvės progimnazijoje startavo eTwinning projektas. Šiame projekte dalyvauja 6 kl. mokiniai. Projekto trukmė – 10 mėnesių. Į projektą įsitraukė mokyklos iš Rumunijos, Turkijos ir Šiaurės Makedonijos.  Visuminis – integracija pagrįstas ugdymas mokykloje yra vienas aktualiausių šiandienos švietimo sistemoje. Literatūra, gamta ir menas – kiekvienos šalies vertybės, kurias puoselėti turime pradėti dar mokykloje. Šiame projekte mokiniai gilinsis į savo šalies autorių literatūrą, kurs eilėraščius, fotografuos savo gamtos reiškinius, kurs iliustruotas knygas. Mokiniai susipažins su kitų šalių literatūra bei gamta, analizuos klimato kaitos padarinius.

Biologijos mokytoja Neringa, lietuvių kalbos mokytoja Ina, dailės mokytoja Daina

eTwinning projekto registracijos patvirtinimas

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.50 – 10.35
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.55 – 15.40